Sıkça Sorulan sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça karşılaştığımız soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

İade Ve Değişim

Kagont.com da 2 çeşit ürün grubu bulunmaktadır;

1.) Genel Tasarım Ürünler: Genel tasarım ürünlerimizde koşulsuz şartsız iade imkanı sağlamaktayız. Kırılmış, hatalı basılmış, solmuş vb.. tüm ürünlerde müşterilerimiz değişim veya iade hakkını saklı tutar.

2.) Kişiye Özel Tasarlanmış Ürünler: Kişiye özel tasarlanmış ürünlerimizde üretim ( Soluk, kayık benzeri baskı kaynaklı hatalar.) ve teslimat kaynaklı hatalar dışında iade ve değişim kabul edilmemektedir. Özel olarak üretilen bu ürünlerin yeniden satışa sunulması mümkün olmadığı için iade kabul edemiyoruz.

Size özel tasarlanmış bir ürünün yeniden satışının mümkün olmaması nedeni ile baskı kaynaklı hatalar, kargoda oluşabilecek sorunlar haricinde iade kabul etmemekteyiz. kargo veya baskı kaynaklı sorunlar için iade ve değişim hakkınız saklıdır.

  • Siparişin satın alınma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edilmesi,
  • Ürünün tekrar satılabilir durumda olması,
  • Ürünün Kagont’a sağlam bir şekilde ulaşacak şekilde paketlenmiş olması.
  • Ürünün kişiye özel olarak tasarlanmamış olması.
  • Kişiye özel tasarlanmış ürünlerde baskı kaynaklı hatalarda iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Teslimat

Maalesef şuan için kagont.com da kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.

Kagont.com da yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Kagont.com ürünlerinin tamamı kişiye özel şekilde tasarlanmaktadır. Bu  ve pandemi kaynaklı nedenlerle tasarım, üretim ve gönderim süreçleri 5-14 gün arasında değişmektedir.

Tüm siparişlerinizi özel koruyucu ambalajlarda herhangi bir hasara maruz kalmayacak şekilde gönderiyoruz. Çok nadir de olsa zarar gören ürünler için sizleri hiçbir zaman mağdur etmiyor ve gerektiğinde iade ve değişim seçenekleri sunuyoruz.

Bize bu durumu İletişim Formu üzerinden ya da info@kagont.com adresinden bildirmeniz durumunda size en kısa sürede dönüş sağlayarak mağduriyetinizi gidermeye çalışıyoruz.